Další služby

Drobečková navigace

Projekční činnost

Technický úsek Vodakvy zajišťuje projekty vodohospodářských zařízení pro potřeby územního i stavebního řízení. Projekční práce realizuje jak pro členy Vodohospodářského sdružení obcí západních Čech, tak pro ostatní obce i soukromé investory.

Projektujeme:

  • vodovodní řady
  • kanalizační stoky
  • čerpací stanice pitných a odpadních vod
  • objekty pro úpravu pitné vody
  • zařízení pro čištění odpadních vod

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Stehlík, tel 359 010 182, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Elektro a strojní dodávky

Vodakva se významným způsobem podílí na realizaci dodávek vodohospodářských staveb v regionu. K hlavním oblastem naší činnosti patří dodávka technologií (strojních a elektro) čerpacích stanic, čistíren odpadních vod a dodávky technologií úpravy pitné vody. Součástí dodávek je elektrotechnologická část včetně automatizace a přenosů dat na centrální dispečink.

V rámci našich dodávek zajišťujeme rovněž koordinaci s dodavateli stavební části technologických objektů, dále koordinaci s projektanty a dodavateli ostatních částí staveb.

Kontaktní osoba: Ing. František Bartoš, tel. 359 010 156, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.